O firmie

A2A Kancelaria Nieruchomości s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, tworzoną przez ambitną grupę rzeczoznawców majątkowych, pośredników nieruchomości, geodetów, ekonomistów i statystyków, którzy od ponad 13 lat aktywnie działają na rynku nieruchomości.

Przedmiotem działalności Kancelarii A2A jest kompleksowa obsługa rynku nieruchomości. Dzięki współdziałaniu specjalistów z różnych dziedzin podejmujemy się realizacji zadań wymagających wiedzy interdyscyplinarnej.

Nieruchomości są naszą pasją a praca na tym obszarze źródłem niesamowitej satysfakcji.

Celem Kancelarii jest świadczenie wysokiej jakości usług realizowanych zgodnie z najnowszymi osiągnięciami wiedzy, aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, standardami zawodowymi i etyką zawodową. Realizacja tego celu możliwa jest dzięki nieustannemu doskonaleniu umiejętności, pogłębianiu wiedzy oraz podnoszeniu kwalifikacji zespołu.

Szczególnie istotne jest dla nas zaufanie i zadowolenie Klientów dlatego zapewniamy profesjonalną, szybką i sprawną realizację powierzonych nam spraw oraz miłą atmosferę współpracy.

Do swoich obowiązków podchodzimy sumiennie i starannie. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie gospodarki nieruchomościami, którą dzielimy się z naszymi Klientami doradzając przy podejmowaniu przez nich jednych z najważniejszych decyzji dotyczących zakupu nieruchomości.

Dla nas każda oferowana nieruchomość jest ważna, stąd dużą uwagę przykładamy do szczegółowego zapoznania się z jej stanem prawnym, cechami fizycznymi i innymi uwarunkowaniami, które wpływają na poziom jej wartości mającej przełożenie w cenie sprzedaży.

Jesteśmy świadomi jak ważną decyzją jest kupno czy też sprzedaż nieruchomości i potrzeba rzetelnej pomocy z naszej strony tak aby obie strony transakcji były zadowolone i usatysfakcjonowane wynikami naszej pracy.

Celem podwyższenia jakości świadczonych przez nas usług oferujemy tzw. "home staging" czyli przygotowanie aranżacji nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu poprzez jej metamorfozę i profesjonalnie wykonaną sesję fotograficzną. Co pozwala nam skrócić okres ekspozycji oferowanej nieruchomości na rynku, ale i uzyskać wyższą cenę transakcyjną przy sprzedaży.

Nasza wieloletnia obecność na rynku nieruchomości oraz indywidualne i profesjonalne podejście do nieruchomości zapewniło nam szerokie grono zadowolonych Klientów, a my zyskaliśmy miano zaufanego partnera.